Tisha Volleman

 

 Nederlands kampioen clubteams │ 2019 │ eredivisie
 Nederlands kampioen clubteams │ 2018 │ senior
Brons EK landenteams │ 2018 │ senior
 Nederlands kampioen sprong │ 2018 │ senior
 Nederlands kampioen vloer │ 2018 │ senior
 Nederlands kampioen meerkamp │ 2017 │ senior
 Nederlands kampioen sprong │ 2017 │ senior
 Nederlands kampioen balk │ 2017 │ senior
 Nederlands kampioen vloer │ 2017 │ senior
 Nederlands kampioen meerkamp │ 2014 │ junior
 Nederlands kampioen vloer │ 2014 │ junior

 

Resultaten

2019-2020 senior eredivisie
Duitse Bundesligateam3
Wereldbeker Cottbusvloer6
NK clubteams1
Brabant Trophyteam3
WK kwalificatieteam NL6
2018-2019 senior eredivisie
NK toestellensprong2
brug2
vloer6
NKmeerkamp11 (3 toestellen)
IAG3
EKMeerkamp13
Unni & Harald's TrophyMeerkamp1
Team3
DTB Pokal 2019team NL3
Gymixed toernooi2
NK clubteams1
WKvloer (1e reserve)9
WKteam8
Interland Varsenareteam NL2
2017-2018 senior eredivisie
EK toestelfinalessprong7
EK landenteams3
Interland Thialf toestelfinalesvloer1
EK-kwalificatie Thialfmeerkamp12
team2
Koppelwedstrijd1
NKsprong1
NKbrug6
NKvloer1
NKmeerkamp3
3e Kwalificatie1
Worldcup Stuttgartmeerkamp6
Bundesligawedstrijdmeerkamp1
Home2build teamcompetitiemeerkamp1
WK sprong (1e reserve)9
2016-2017 senior eredivisie
NKmeerkamp1
sprong1
balk1
vloer1
IAG Sportevent3
EKmeerkamp9
sprongfinale5
Worldcup Londen7
AT&T American Cup7
2015-2016 senior eredivisie
NKmeerkamp14
sprong2
brug6
balk10
IAG Sporteventmeerkamp2
brug3
vloer3
AT&T American Cup8
Regiokampioenschappen1
WK finale landenteams8
WK kwalificatie team8
Leverkusen Cupteam1
meerkamp1
sprong2
brug1
balk1
vloer3
2014-2015 senior eredivisie
NKmeerkamp3
balk3
vloer2
IAG Sporteventmeerkamp2
sprong3
brug1
vloer3
Internationaal toernooi Essexbrug2
Michel Wanten Cup2
Tournoi International de Combs la Villemeerkamp4
brug2
Leverkusen Cupteam4
brug3
Hamburg Gymnastics4
2013-2014 junior eredivisie
NKmeerkamp1
brug2
vloer1
IAG Sportevent1
International GymnESCHtics Cupmeerkamp1
team1
Gymnova Cupmeerkamp6
team3
sprong7
vloer4
JEK qualificatio juniorssprong51
brug31
vloer22
NK clubteams2
Hamburg Gymnastics Hauptrunde4
2012-2013 junior eredivisie
NKmeerkamp8
Clubteams regio1
International Gymnova Cupmeerkamp2
brug4
balk5
vloer3
IAG Sportevent2
Brabantse kampioenschappen4
Regiokampioenschappen3
Flik-Flakbokaal1
NK clubteams4
2011-2012 jeugd eredivisie
NK15
NK clubteams1

 Topturnen Zuid  |   Flik-Flak  |   Tabitta  |   Eerdere club