Terwijl veel mensen nog op pad waren voor Sinterklaasinkopen, of knutselden aan surprises, turnde de onderbouw van Topturnen Zuid het pepernotentoernooi samen met RTC turnen Limburg. Het was een gezellig toernooi, en een mooie kans om in een wedstrijdsituatie de oefeningen te turnen. Wij bedanken RTC Limburg voor hun aanwezigheid en feliciteren alle turnsters en trainers met de mooie resultaten.

Uitslagen

Instap N1sprongbrugbalkvloerTOTAALplaats
Daniek Hamilton (TTZ)13.45014.10012.90010.80051.2501
Abby van Vlokhoven (TTZ)13.00013.40012.4009.20048.0002
Maeve Daniëls (TTZ)13.50011.30011.8009.80046.4003
Jesley Geartner (RTCL)13.60011.00010.90010.40045.9004
Kyana Arnoldussen (RTCL)13.30011.50011.6006.50042.9005
pupil I N1
Chinneley Heiningen (RTCL)13.4508.6006.90010.60039.5501
pupil II N1
Zerin Bozan Alvarez (TTZ)13.65012.10011.30013.00050.0501
Elizya Kavak (TTZ)13.90012.70010.50012.30049.4002
Pippa Boots (RTCL)13.50012.40010.80010.80047.5003
Marit van Herp (TTZ)13.75011.80010.80010.80047.1504
Pleun Beurskens (RTCL)13.6506.80012.70011.10044.2505
Yana Veugen (RTCL)13.1005.809.6012.80041.3006
jeugd eredivisie
Maud Aldenzee (TTZ)11.4009.80011.20011.40043.8001
Isa Koevermans (TTZ)11.7009.30010.80010.70042.5002
Anouck Kemkens (RTCL)12.7008.6009.60010.70041.6003
Sterre van Loon (TTZ)11.2009.3009.50010.70040.7004
Fenne Boerdonk (TTZ)11.5007.90010.10010.30039.8005
Fleur Coppens (RTCL)11.5007.90010.10010.30039.8006
jeugd FIG
Liz van Eijndhoven (TTZ)12.50010.00012.30010.30045.1001
Lydia Winkens (RTCL)11.3008.80011.30012.00043.4002

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *