Op zaterdag 2 februari trad een afvaardiging van Topturnen Zuid aan bij de internationale Create Teamcup 2019, georganiseerd door K&V Opmeer. Het werd een succesvolle wedstrijd, zowel in teamverband als individueel. Met drie teams was Topturnen Zuid goed vertegenwoordigd. Team 1, bestaande uit Shadé van Oorschot, Marit Reijnders en Guusje Willems, wist met ruime cijfers het goud te winnen. Met een puntentotaal van 100,60 bleven zij bijna 9 punten voor te blijven op de nummer 2, het team van Topsport Noord. Het brons was voor Topturnen Zuid 3, bestaande uit Isa Buiting, Summer van den Hurk en Mischa Marchena. Zij turnden 89.20 bij elkaar. Mijke Jansen, Milana Emans en Fenne van Haaren vormden team 2 en zij eindigden op de vijfde plaats, met 85.00. In verband met blessures konden Guusje Majoor en Floor de Wolf niet turnen, en Marilène Liem was afwezig in verband met persoonlijke omstandighden.

In de individuele uitslag kleurde het podium geheel blauw/roze. Shadé van Oorschot won met een puntentotaal van 50.450 het goud. Marit Reijnders kreeg het zilver omgehangen (49.750) en Guusje Willems won met 45.750 het brons. Zij werd direct gevolgd door Isa Buiting (45.250). Summer van den Hurk werd met 42.250 zevende. Op de tiende plaats eindigde met 41.300 Mischa Marchena, direct gevolgd door Mijke Jansen met 40.300. Milana Emans werd met 39.950 dertiende en Fenne van Haaren turnde drie toestellen en eindigde op plaats 21. Topturnen Zuid is volop vertegenwoordigd bij de toestelfinales, die op zondag zullen plaatsvinden.

Turnsters en trainers gefeliciteerd!

Uitslagen

sprongbrugbalkvloertotaalplaats
Shadé van Oorschot12.90012.05012.50013.00050.4501
Marit Reijnders13.60011.65012.10012.40049.7502
Guusje Willems13.25010.1509.90012.45045.7503
Isa Buiting12.30011.0509.30012.60045.2504
Summer van den Hurk12.00010.3008.40011.55042.2507
Mischa Marchena11.9507.95010.10011.30041.30010
Mijke Jansen11.55010.3508.15010.25040.30011
Milana Emans11.8008.2008.80011.15039.95013
Fenne van Haaren-9.85010.35011.15031.35021

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *