Hall of Fame

2018

Tisha Volleman

Tisha Volleman

senior eredivisie

EK landenteams
3e plaats

Tisha Volleman

Tisha Volleman

senior eredivisie

Nederlands Kampioen
sprong

Tisha Volleman

Tisha Volleman

senior eredivisie

Nederlands Kampioen
vloer

Tisha Volleman

Tisha Volleman

senior eredivisie

Nederlands Kampioen
clubteams

Guusje Majoor

Guusje Majoor

junior eredivisie

Nederlands Kampioen
clubteams

Shadé van Oorschot

Shadé van Oorschot

junior eredivisie

Nederlands Kampioen
clubteams

Marit Reijnders

Marit Reijnders

junior eredivisie

Nederlands Kampioen
clubteams

Ise Cools

Ise Cools

pupil II N2

Bondskampioen
brug


2017

Tisha Volleman

Tisha Volleman

Senior eredivisie

Nederlands Kampioen
meerkamp

Tisha Volleman

Tisha Volleman

senior eredivisie

Nederlands Kampioen
vloer

Tisha Volleman

Tisha Volleman

senior eredivisie

Nederlands Kampioen
balk

Tisha Volleman

Tisha Volleman

Senior eredivisie

Nederlands Kampioen
sprong

Tisha Volleman

Tisha Volleman

senior eredivisie

Toestelfinale EK
sprong - 5e plaats

Shadé van Oorschot

Shadé van Oorschot

jeugd eredivisie

Nederlands Kampioen
brug

Mischa Marchena

Mischa Marchena

jeugd N2

Bondskampioen
vloer

Sterre Verhagen

Sterre Verhagen

jeugd N2

Bondskampioen
brug

Guusje Willems

Guusje Willems

jeugd N2

Bondskampioen
sprong


2016

Shadé van Oorschot

Shadé van Oorschot

jeugd N1

Nederlands Kampioen
meerkamp

Shadé van Oorschot

Shadé van Oorschot

jeugd N1

Nederlands Kampioen
brug

Guusje Majoor

Guusje Majoor

jeugd N2

Bondskampioen
balk

Sterre Verhagen

Sterre Verhagen

pupil II N2

Bondskampioen
brug

Isa Buiting

Isa Buiting

jeugd N2

Bondskampioen
clubteams

Sterre Verhagen

Sterre Verhagen

jeugd N2

Bondskampioen
clubteams

Guusje Willems

Guusje Willems

jeugd N2

Bondskampioen
clubteams


2015

Tisha Volleman

Tisha Volleman

senior eredivisie


WK landenteams
8e plaats

Nienke Langenhuizen

Nienke Langenhuizen

jeugd 1 N1

Nederlands Kampioen
sprong

Floor de Wolf

Floor de Wolf

pupil I N1


Nederlands Kampioen
balk

Marit Reijnders

Marit Reijnders

pupil II N2


Bondskampioen
meerkamp

Guusje Majoor

Guusje Majoor

jeugd N2

Bondskampioen
clubteams

Marit Reijnders

Marit Reijnders

jeugd N2

Bondskampioen
clubteams

Isa Buiting

Isa Buiting

pupil II N2

Bondskampioen
clubteams

Sterre Verhagen

Sterre Verhagen

pupil II N1

Bondskampioen
clubteams

Guusje Willems

Guusje Willems

pupil II N2

Bondskampioen
clubteams


2014

Tisha Volleman

Tisha Volleman

junior eredivisie

Nederlands Kampioen
meerkamp

Tisha Volleman

Tisha Volleman

junior eredivisie

Nederlands Kampioen
vloer

Marit Reijnders

Marit Reijnders

pupil I N2

Bondskampioen
vloer

Marit Reijnders

Marit Reijnders

pupil II N2

Bondskampioen
clubteams

Guusje Majoor

Guusje Majoor

pupil II N2

Bondskampioen
clubteams


2013

Nienke Langenhuizen

Nienke Langenhuizen

pupil I N1

Nederlands Kampioen
meerkamp

Nienke Langenhuizen

Nienke Langenhuizen

pupil II N1

Nederlands Kampioen
clubteams


2012

Nienke Langenhuizen

Nienke Langenhuizen

instap 1e divisie

Bondskampioen
meerkamp

Nienke Langenhuizen

Nienke Langenhuizen

instap 1e divisie

Bondskampioen
sprong

Nienke Langenhuizen

Nienke Langenhuizen

instap 1e divisie

Bondskampioen
brug

Nienke Langenhuizen

Nienke Langenhuizen

instap 1e divisie

Bondskampioen
balk

Nienke Langenhuizen

Nienke Langenhuizen

instap 1e divisie

Bondskampioen
vloer


 Topturnen Zuid  |   Flik-Flak  |   Tabitta  |   Eerdere club